III NIEDZIELA ADWENTU

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dzieci z naszej parafialnej ochronki rozprowadzają dziś kartki i ozdoby świąteczne. Nabywając je możemy wspomóc jej funkcjonowanie.

Dzisiaj o godz. 1630 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

Trwają RORATY ze Świętą Teresą pod hasłem „Bóg sam wystarczy”. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o godz. 630 , w czwartek o godz. 1630, a w sobotę o godz. 700.

We wtorek od godz.1700 adoracja Najświętszego Sakramentu – prowadzi Żywy Różaniec, zaś po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na katechezę dorosłych.

W środę o godz. 1500 zapraszamy na spotkanie Koła Misyjnego w domu katechetycznym.

W środę po Mszach Św. o godz. 800 i 1800 zapraszamy na nabożeństwo do MBNP, a w czwartek ku czci bł. Ks. J. Czempiela.

Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Bł. ks. J. Czempiela zaprasza członków i sympatyków na spotkanie opłatkowe w środę o godz. 1700 w domu katechetycznym.

W czwartek od godz. 1600 spowiedź św. dla uczniów gimnazjum, a wszystkie dzieci zapraszamy na roraty o godz.1630.

W piątek o godz. 1500 zapraszamy na GODZINĘ MIŁOSIERDZIA. O godz. 1900 Msza Św. dla młodzieży, zwłaszcza zaś przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

W sobotę odwiedzimy z posługą sakramentalną naszych chorych i starszych wiekiem parafian, których prosimy zgłaszać do środy w kancelarii lub zakrystii. O godz. 1000 spotkanie niepełnosprawnych w domu katechetycznym, zaś od godz. 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

Zachęcamy wszystkich parafian do korzystania już teraz z sakramentu pokuty i pojednania, aby dobrze przygotować się do przeżywania zbliżających się świąt.

Trwają odwiedziny duszpasterskie czyli kolęda.

Niedziela 14.12.2014 godz. 1400

1.     Szczepańska 18 - 2

2.     Łukasińskiego 4 - 20

3.     Łukasińskiego 3 - 7 i 25 - 33 i 22, 24

Sobota 27.12.2014 godz. 1400

1.     Orląt 10 - 2 i 3 - 1

2.     Kochłowicka 13 i 15 (od góry)

3.     Kochłowicka 11 i 17 (od góry)

4.     Kochłowicka parzyste i 5 (od góry)

Niedziela 28.12.2014 godz. 1400

1.     Kochłowicka 9 (od góry)

2.     Kochłowicka 7 (od góry)

3.     Graniczna 10 - 32

Cały plan kolędy znajduje się w Hajduczninie, gablotkach i na stronie internetowej parafii. W czasie kolędy kapłani chcą spotkać się z całą rodziną. Na stole niech będzie krzyż, zapalona świeca, Pismo Święte i woda święcona. Dzieci i młodzież niech przygotują zeszyty z katechezy.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym adwentowy cykl ze Św. Teresą z Avila, a także relacja o uratowaniu małego Adasia. Za tydzień podwójne świąteczno - noworoczne wydanie Gościa Niedzielnego w cenie 7 zł.

Polecamy również: Hajduczanina, Miłujcie się, Spotkania i Małego Gościa Niedzielnego z materiałami roratnimi. Do nabycia również: świece z Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom i opłatki.

W kancelarii parafialnej można nabyć bilety na koncert „Betlejem w Spodku”, który odbędzie się 6 stycznia o godz. 1800. Szczegóły na plakatach w gablotce przed kościołem. Całkowity dochód przeznaczony będzie na organizację ŚDM w Krakowie. Zachęcamy do udziału.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.