XIX

NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na misje, zaś przed kościołem zbiórka na chorzowskie Hospicjum. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Trwają nabożeństwa różańcowe z możliwością uzyskania odpustu zupełnego. W tym tygodniu w sposób szczególny modlimy się za misje i misjonarzy. Dzisiaj o godz. 1615, zaś codziennie o godz. 1715. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

W poniedziałek o godz. 1900 w domu katechetycznym katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do wczesnej i I komunii św.

We wtorek po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na katechezę dorosłych w domu katechetycznym.

W środę po Mszy św. o godz. 800 zapraszamy na nabożeństwo do MBNP, zaś w czwartek ku czci bł. ks. J. Czempiela.

W czwartek od godz. 1600 spowiedź św. dla dzieci, które jeszcze nie były w tym miesiącu, zaś na Mszę Św szkolną z modlitwą różańcową o godz. 1630 zapraszamy wszystkie dzieci.

W piątek na Mszę Św. o godz. 1800 zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania oraz na spotkania w grupach. Po Mszy Św. wieczornej spotkanie oazowe w kawiarence parafialnej.

W sobotę święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Po Mszy Św. o godz. 800 spotkanie FZŚ w domu katechetycznym.

Składamy serdeczne Bóg zapłać Paniom z Zespołu Charytatywnego za pracę przy wydawaniu darów dla potrzebujących.

W kancelarii parafialnej można już składać zalecki za zmarłych. Prosimy też o porządkowanie grobów i zainteresowanie się terminem ich rezerwacji.

Nasza parafialna ochronka zaprasza dzieci, które potrzebują pomocy w nauce, a także z rodzin w trudnej sytuacji na zajęcia od poniedziałku do środy od godz. 1600 w domu katechetycznym.

UM Chorzów zachęca wszystkich do głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego do 27 października. Szczegóły na plakacie w gablotce.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym o naprotechnologi, metodzie pomagającej bezdzietnym małżeństwom oraz o siostrach franciszkankach, które w czasie wojny ratowały żydowskie dzieci.

Do nabycia również: Hajduczanin, Apostolstwo Chorych, L!osservatore Romano i Mały Gość Niedzielny.

W miejscu kultu bł. ks. J. Czempiela są wyłożone listy z możliwością poparcia obywatelskiej inicjatywy „ Zatrzymaj aborcję”. Do czego serdecznie wszystkich zachęcamy.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.