III NIEDZIELA ADWENTU

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dziś o godz. 1630 zapraszamy na nieszpory niedzielne. W miejscu kultu bł. ks. J. Czempiela wyłożona jest parafialna księga trzeźwości.

Przed nami ostatni tydzień RORAT ze Świętym Józefem. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o godz. 630, a w czwartek o godz. 1630.

W związku z tym, że Wigilia przypada w przyszłą niedzielę prosimy o przystępowanie do sakramentu pokuty i pojednania w ciągu całego tygodnia. Okazja do spowiedzi św. codziennie rano przed Mszami Św. oraz od godz. 1700 do 1900.

We wtorek od godz. 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu - prowadzi Żywy Różaniec.

W środę Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół bł. ks. J. Czempiela zaprasza członków i sympatyków na spotkanie opłatkowe o godz. 1600 w domu katechetycznym.

W środę po Mszach św. o godz. 800 i 1800 zapraszamy na nabożeństwo do MBNP, zaś w czwartek ku czci bł. ks. J. Czempiela.

W czwartek od godz. 1600 zapraszamy do spowiedzi przedświątecznej dzieci.

W piątek od godz. 1600 okazja do spowiedzi św., a po Mszy Św. wieczornej zapraszamy młodzież na spotkanie oazowe w kawiarence parafialnej.

W sobotę okazja do spowiedzi św. od godz. 1000 - 1200 i od 1500 - 1900.

W niedzielę IV NIEDZIELA ADWENTU, a zarazem WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA. Uczestnicząc we Mszach Św. będzie można zabrać do domu betlejemskie światełko z miejsca kultu bł. ks. J. Czempiela, przekazane nam przez harcerzy z chorzowskiego hufca.

Wszystkich zapraszamy na uroczystą PASTERKĘ o godz. 2400 w intencji parafian.

Polecamy prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym trzeci odcinek adwentowego cyklu o Św. Józefie oraz o fenomenie polskich Rorat. Do nabycia również: Hajduczanin, L!osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny z lampionem roratnim do samodzielnego złożenia oraz świece z Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom i opłatki.

Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie kolęd „Betlejem w Spodku", który odbędzie się w piątek 29 grudnia o godz. 1900. Bilety do nabycia w kancelarii parafialnej, a szczegóły na plakacie w gablotce.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.