UROCZYSTOŚĆ

JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 1630 zapraszamy na nabożeństwo do Chrystusa Króla Wszechświata.

W poniedziałek o godz. 1900 w domu katechetycznym katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do Wczesnej i I Komunii Świętej.

We wtorek wspomnienie Św. Katarzyny – patronki kolejarz. Od godz.1700 adoracja Najświętszego Sakramentu – prowadzi Wspólnota Życzliwości, a po Mszy Św. wieczornej - katecheza dorosłych.

W środę po Mszach Św. o godz. 800 i 1800 zapraszamy na nabożeństwo do MBNP, zaś w czwartek ku czci bł. Ks. J. Czempiela.

W czwartek od godz. 1600 spowiedź św. dla dzieci, które jeszcze nie były w tym miesiącu. Wszystkie dzieci zapraszamy na Mszę Św. szkolną o godz. 1630.

W piątek po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na spotkanie młodzież w ramach przygotowań do ŚDM w Krakowie.

W sobotę od godz. 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

Od soboty rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie czyli kolędę.

Sobota 29.11.2014 godz. 1400

1.     Kochanowskiego 9c, b, a i 9

2.     Kochanowskiego 19 i 19a, b, c

3.     Kochanowskiego 11 - 17

4.     Kochanowskiego 25 -21

Niedziela 30.11.2014 godz. 1400

1.     Kochanowskiego 2- 28 i 3 - 7

2.     Odrowążów 13 - 1

3.     Odrowążów 16 - 2

Cały plan kolędy znajduje się w Hajduczninie, gablotkach i na stronie internetowej parafii. W czasie kolędy kapłani chcą spotkać się z całą rodziną. Na stole niech będzie krzyż, zapalona świeca, Pismo Święte i woda święcona. Dzieci i młodzież niech przygotują zeszyty z katechezy.

W przyszłą niedzielę – I Adwentu rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym jako dodatek anielski kalendarz ścienny na 2015 rok oraz co musi zrobić Kościół, żeby nawrócić świat do Jezusa?. Polecamy również: Hajduczanina, Apostolstwo Chorych, 2 numer miesięcznika Spotkania i Małego Gościa Niedzielnego. Do nabycia również lampiony roratnie.

Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na zakup opału na zimę dla kościoła i salek.