Dzisiaj jest

czwartek,
16 sierpnia 2018

(228. dzień roku)

Święta

Czwartek, XIX Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Stefana Węgierskiego

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
1697428

Drodzy Parafianie   

Być naśladowcą Boga i postępować drogą miłości – do tego wzywa nas Święty Paweł. Nie ważne kim jesteśmy, mamy żyć miłością w swojej codzienności. To jest wyraz naszej wiary. Bądźmy dla siebie nawzajem dobrzy, miłosierni i przebaczający, gdyż takim jest Bóg w którego wierzymy.

Ks. Prob. Piotr Berger

  ·     • 24 sierpień 2018 (piątek)

Wyjazd w godzinach porannych z ulicy Szpitalnej. Przejazd do Lichenia. Droga krzyżowa w Lasku Grąblińskim, nawiedzenie bazyliki w Licheniu i Msza św. w bazylice. Nocleg i obiadokolacja w Licheniu.

 

·       • 25 sierpień 2018 (sobota) 

Śniadanie w Licheniu. Przejazd do Warszawy. Zwiedzanie Żoliborza i tam nawiedzenie kościoła św. Stanisława Kostki (Msza św.), modlitwa nad grobem bł. ks. Jerzego, zwiedzanie muzeum w podziemiach kościoła. Przejazd na Stare Miasto (czas wolny), nawiedzenie Archikatedry św. Jana – grób kard. Wyszyńskiego. Obiadokolacja i nocleg w Domu Rekolekcyjno-Formacyjnym Archidiecezji Warszawskiej.

 

·       • 26 sierpnia (niedziela)

Śniadanie w Warszawie. Przejazd do Niepokalanowa – miejsce pracy św. Maksymiliana Kolbe. Tam msza święta. Zwiedzanie Niepokalanowa. Powrót do Chorzowa ok. godz. 18.00.

Cena obejmuje:

- wyżywienie: 2 obiadokolacje w pierwszym i drugim dniu oraz 2 śniadania w drugim i trzecim dniu pielgrzymki,

- 2 noclegi (w Licheniu) i w Domu Rekolekcyjno-Formacyjnym w Warszawie (pokoje 2-, 3-osobowe z łazienkami), autokar + ubezpieczenie.

 

Zapisy: w kancelarii parafialnej parafii Wniebowzięcia NMP w Chorzowie Batorym, albo w hospicjum chorzowskim

Wszelkie pytania prosimy kierować do księdza Marcina Niesporka, pod nr tel. 695665117, albo mailowo: mniesporek.lo3@gmail.com